HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1999 yılında temelleri atılan Yılmaz Ambalaj siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her zaman en iyiyi, en optimumu en doğru şekilde müşterilerin isteği doğrultusunda sunarak hizmet etmeye devam ediyor.

Başlangıçta sadece shrink film, polietlen torba ile başlayan üretimimiz, sonrasında polietilen takviyeli çanta, bantlı torba, sanayi tipi streç film, gıda streç film üretimi ile devam etmiştir.

Kurulduğumuz günden bu yana kapasitemizi ve ürün çeşitliğimizi sürekli arttırma ve iyileştirme yolunda büyük adımlar attık.

İlk zamanlarda 360 ton olan kapasitemizi yıllık 10.000 ton dolaylarına çıkarttık. 5000 m2 kapalı alanda, 55 personel ile gerek İstanbul gerek Tüm Türkiye ve Avrupa ya yaptığımız ürünlerle kapasitemizi arttırmaya devam etmeyi hedefimiz olarak görüyoruz.

Kablo üreticileri, Matbaa firmaları, İçecek Firmaları, Kâğıt Firmaları, Temizlik Endüstrisi, Kırtasiye Grupları, Taş Mermer Grupları, Termal Üreticileri, Tekstil, Halı, Mensucat, Mutfak Ürünleri, Yalıtım, Yapı Malzemleri, Avize vs. gibi piyasanın önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz.

Polietilen shrink film, p.e. Torba , Hışır(yype) Torba, P.E. Rulo, Perforeli Elbise Torbası,Streç Film, Gıda Streci, Pre-strech film,Super power Streç, Manav Rulo ,Kilitli Torba, Takviyeli çanta, kargo poşeti, Çöp Torbası vb. baskılı ve baskısız imalatımız vardır.

 

©2022 - YILMAZ AMBALAJ MALZ. SAN.TİC.LTD.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi